تبلیغات
eshhhhhhhgh - قتل پدر بی شرمی که به دختر خود تجاوز کرد توسط دخترش

امروز:

قتل پدر بی شرمی که به دختر خود تجاوز کرد توسط دخترش

    او تاکید میکند که پدرش از سن ۴ سالگی تا ۱۳ سالگی از او سوء استفاده جنسی کرده است و او را مورد آزار و اذیت خود قرار می داده است. او در ویدئوی منتشر شده اش که تا کنون بیش از ۲۰۰۰ بیننده داشته است بدون هیچگونه آرایشی ظاهر شده و چهره ای دردمند و خسته دارد.     او با چشمانی اشکبار میگوید: میخواهم در مورد مردی صحبت

قتل پدر بی شرمی که به دختر خود تجاوز کرد توسط دخترش

   
او تاکید میکند که پدرش از سن ۴ سالگی تا ۱۳ سالگی از او سوء استفاده جنسی کرده است و او را مورد آزار و اذیت خود قرار می داده است. او در ویدئوی منتشر شده اش که تا کنون بیش از ۲۰۰۰ بیننده داشته است بدون هیچگونه آرایشی ظاهر شده و چهره ای دردمند و خسته دارد.   قتل پدر بی شرمی که به دختر خود تجاوز کرد توسط دخترش   او با چشمانی اشکبار میگوید: میخواهم در مورد مردی صحبت کنم که درحق من ظلم کرده است، دوشیزگی ام را از من گرفته و معصومیت مرا خدشه دار کرده است. او حالا باید این ویدئو را تماشا کند.او میگوید پدرش نه تنها به او تجاوز کرده است بلکه بارها او را به مرگ تهدید کرده و حتی مادرش را کشته است.   او توضیح میدهد با اینکه سن کمی داشته بخوبی به یاد دارد که مادرش را غرق در خون دیده است و پدرش در آن لحظات به دنبال او بوده تا وی را نیز به سرنوشت مادرش دچار کند.او ادعا میکند که هنوز هم شبها این تصاویر را در کابوسهای شبانه اش میبیند.
   
قتل پدر بی شرمی که به دختر خود تجاوز کرد توسط دخترش   وی از سن ۱۳ سالگی از خانه گریخته است  و با تحمل مشکلات بسیار توانسته موفقیتهایی در زندگی شخصی اش داشته باشد.او ادامه میدهد که عاشق هنر پیشگی است چرا که از این طریق میتوان از حقایق زندگی گریخت و شخص دیگری بود.
         

منبع مطلب :

http://www.parsnaz.ir/


نوشته شده در : دوشنبه 14 اردیبهشت 1394  توسط : میهن بلاگ 99.    نظرات() .